Kontakt

Woman in the World

 

Redaktor Naczelna: Marta Borowiecka

Dyrektor Generalny: Irmina Przybyłowska

 

Redakcja: redakcja@womanintheworld.co.uk 

 

Zespół:

Sekretarz redakcji: Ewelina Adamska Drwięga

Zespół: Magdalena Jeż, Ann Linhart

 

Dział ksiażki i wywiady

Katarzyna Pawlak: katarzyna@womanintheworld.co.uk

 

Dział reklamy:

Karolina Patrycja Sobańska:  karolina@womanintheworld.co.uk

Paulina Szewczyk:  paulinas@womanintheworld.co.uk

Paulina Ciemerych:  paulinac@womanintheworld.co.uk

 

Działa Urody

Maja Pelczar: maja@womanintheworld.co.uk

 

Dział Public Relations&Social media

Ela Kazubska: ela@womanintheworld.co.uk

 

Przedstawiciele regionalni:

Birmingham

Joanna Wysocka: joanna@womanintheworld.co.uk

 

Wydawca: MIM Creations Ltd

Adres kontaktowy: office@mimcreations.co.uk


Cennik

Logotypy

MediaPack


 

Share this...